Dołącz do nas podczas jedenastej edycji "Festiwal Druku" już 18-19 września.

Największych targów dla branży poligraficznej. Festiwal to wydarzenie skupiające środowisko profesjonalistów z branży poligraficznej w Polsce. Jest to wydarzenie zarezerwowane jedynie dla wąskiego grona firm i zwiedzających. Poprzednia edycja festiwalu zgromadziła 260 wystawców i 5000 zwiedzających. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z branżowymi nowinkami, poznać ofertę wystawców. W tym producentów reklam, opakowań, tkanin oraz drukarnie i agencje reklamowe. A także uczestniczyć w licznych warsztatach, seminariach, pokazach I szkoleniach. Festiwal to również okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Organizator zastrzega prawo do odmowy wstępu osobom niezwiązanym z branżą reklamową lub poligraficzną. Na targach odbędą się miedzy innymi dwudniowe Warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, oraz konkurs na najbardziej innowacyjny produkt ”Złoty Medal Festiwalu”. Jako jeden z tegorocznych wystawców mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska wystawowego! Zaprezentujemy Państwu szeroką gamę produktów, które oferujemy. W naszej ofercie znajdziesz tkaniny do druku zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego takie jak tkaniny tapicerskie, obrusy, materiał na poduszki, parawany, namioty reklamowe i fartuchy, płaszcze przeciwdeszczowe, torby, plecaki, worki i tkaniny dekoracyjne. Serdecznie zapraszamy! Targi Festiwal Druku odbywają się w EXPO XXI w Warszawie, 18 i 19 września 2019 r.

Dziękujemy za odwiedzenie nas na targach FESPA!

Tegoroczna edycja targów FESPA edycja odbyła się w Monachium i przyciągnęła tysiące odwiedzających. Tym bardziej cieszymy się, że i nas tam nie zabrakło! To niesamowite wydarzenie pozwoliło nam zaprezentować się na największych targach druku wielkoformatowego w Europie. W tym roku FESPA przyciągnęła ponad 20 000 uczestników z ponad 140 krajów. Była to idealna okazja dla wielu firm, w tym naszej, do odkrywania innowacyjnych rozwiązań z zakresu druku i rozwoju produktów.

To tętniące życiem wydarzenie przyciągnęło wielu ciekawych ludzi, których mieliśmy przyjemność gościć na naszym stoisku. Dzięki temu, jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do pracy i mamy nadzieję, że udział w targach zaowocuje nowymi relacjami biznesowymi.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym za odwiedzenie stoiska Arcavii na tegorocznym targach FESPA. Mamy nadzieję, że podobała się Państwu panująca tam atmosfera. Wystawa dała nam okazję do podkreślenia szerokiej gamy tkanin do druku, które zapewniamy od ręki.

Mamy również nadzieję, że wystawa pozwoliła Państwu poznać nasze produkty i otrzymać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Mamy nadzieję, że będziemy mogli spotkać się w niedalekiej przyszłości i podjąć współpracę.

Wielka wyprzedaż tkanin Arcavia! Nie przegap i zaopatrz się w materiały na swój kolejny projekt.

W imieniu całej załogi Arcavia serdecznie dziękujemy za odwiedzenia nas na targach REMA DAYS w Warszawie.

Jak większość z Was doskonale wie: jedną z najbardziej znanych i charyzmatycznych twarzy Arcavii jest Mirek. Od dawna wiemy, że jest fenomenalnym handlowcem. Jednak ostatnio ujawnił swój kolejny talent  – okazał się wielkim pasjonatem ogrodów i zielonych przestrzeni. 

Jako firma zawsze staramy się nie tylko świadczyć usługi na najwyższym poziomie, ale także być blisko ludzi. Lubimy pomagać, dlatego zdecydowaliśmy się zaangażować w Szlachetną Paczkę. Jest to ogólnopolski projekt społeczny, mający na celu pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Nasz wybór nie był jednak przypadkowy.