Dziękujemy za odwiedzenie Arcavii na targach FESPA!

Kolejny raz wystąpiliśmy na targach FESPA. Tegoroczna edycja odbyła się w Monachium. 

To niesamowite wydarzenie dla Arcavii aby móc zaprezentować się na największych targach druku wielkoformatowego w Europie. Fespa przyciągnęła ponad 20 000 uczestników z ponad 140 krajów. To właśnie Fespa zapewnia idealna platformę do odkrywania innowacyjnych rozwiązań druku i rozwoju produktów dla naszej firmy. To tętniące życiem wydarzenie przyniosło ze sobą wielu ciekawych ludzi, których mieliśmy przyjemność gościć na naszym stoisku. Jesteśmy zmotywowani do pracy i mamy nadzieję, że udział w targach zaowocuje nowymi relacjami biznesowymi.

Wielka wyprzedaż tkanin Arcavia! Nie przegap i zaopatrz się w materiały na swój kolejny projekt.

W imieniu całej załogi Arcavia serdecznie dziękujemy za odwiedzenia nas na targach REMA DAYS w Warszawie.

Jak większość z Was doskonale wie: jedną z najbardziej znanych i charyzmatycznych twarzy Arcavii jest Mirek. Od dawna wiemy, że jest fenomenalnym handlowcem. Jednak ostatnio ujawnił swój kolejny talent  – okazał się wielkim pasjonatem ogrodów i zielonych przestrzeni. 

Jako firma zawsze staramy się nie tylko świadczyć usługi na najwyższym poziomie, ale także być blisko ludzi. Lubimy pomagać, dlatego zdecydowaliśmy się zaangażować w Szlachetną Paczkę. Jest to ogólnopolski projekt społeczny, mający na celu pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Nasz wybór nie był jednak przypadkowy.