Targi Fespa w Monachium

Dziękujemy za odwiedzenie nas na targach FESPA!

Tegoroczna edycja targów FESPA edycja odbyła się w Monachium i przyciągnęła tysiące odwiedzających. Tym bardziej cieszymy się, że i nas tam nie zabrakło! To niesamowite wydarzenie pozwoliło nam zaprezentować się na największych targach druku wielkoformatowego w Europie. W tym roku FESPA przyciągnęła ponad 20 000 uczestników z ponad 140 krajów. Była to idealna okazja dla wielu firm, w tym naszej, do odkrywania innowacyjnych rozwiązań z zakresu druku i rozwoju produktów.

To tętniące życiem wydarzenie przyciągnęło wielu ciekawych ludzi, których mieliśmy przyjemność gościć na naszym stoisku. Dzięki temu, jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do pracy i mamy nadzieję, że udział w targach zaowocuje nowymi relacjami biznesowymi.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym za odwiedzenie stoiska Arcavii na tegorocznym targach FESPA. Mamy nadzieję, że podobała się Państwu panująca tam atmosfera. Wystawa dała nam okazję do podkreślenia szerokiej gamy tkanin do druku, które zapewniamy od ręki.

Mamy również nadzieję, że wystawa pozwoliła Państwu poznać nasze produkty i otrzymać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Mamy nadzieję, że będziemy mogli spotkać się w niedalekiej przyszłości i podjąć współpracę.