ARCAVIA ist exporter und importer von Poliesterstoffen.

mehr Angebotene Stoffe

  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 23.jpg
  • 24.jpg
  • 25.jpg
  • 26.jpg
  • 27.jpg

Haltbare und zuverlässtige Stoffe für die alltägliche Benutzung

ARCAVIA ist exporter und importer von Poliesterstoffen. Usere Mision ist Materialien bester Qualität auf den Europäischen Markt zu brigen, mit Aufsicht auf höchste Kontrolle der Produktionsprozesse.

Über uns

Tkaniny nieprzemakalne w wielu wzorach

Nasza hurtownia z materiałami specjalizuje się z poliestrze. W asortymencie mamy tkaniny nieprzemakalne, które doskonale sprawdzają się, jako materiał na odzież przeciwdeszczową, parasole, pokrycia namiotów czy plandeki. Oferowane produkty są też niezastąpione przy obszywaniu wózków dziecięcych, zapewniając trwałe i odporne na wodę pokrycie. Proponowane tkaniny są nie tylko wytrzymałe, ale też dostępne w szerokim wyborze kolorów. Pozwala to producentom na urozmaicanie asortymentu produktów, wykonywanych z udziałem naszych tkanin.

Hurtownia tekstyliów do dekoracji okien i wnętrz

Hurtownia materiałów i tkanin poliestrowych zaprasza też do współpracy producentów rolet i żaluzji tekstylnych. Importujemy i eksportujemy materiały, które doskonale sprawdzą się w roli przesłon okiennych. Są odporne na utratę koloru pod wpływem działania promieni UV, a jednocześnie wygodne do prania i szybkoschnące. W asortymencie mamy zarówno tkaniny gładkie, jak i drukowane w rozmaitych kolorach. Producentom elementów dekoracji wnętrz i okien polecamy też kolekcję materiałów przeznaczonych do druku. Asortyment, jaki oferuje hurtownia tekstylna oferuje produkty o różnej gramaturze i cechach takich jak oddychanie, wodoodporność, niepalność czy struktura tkaniny. Dzięki tej różnorodności możecie Państwo dobrać materiał do druku odpowiedni do potrzeb Waszych produktów.

Lassen Sie sich von einer großen Auwahl an Stoffen und Farben inspirieren

Um den Produkten ein einzigartiges Aussehen zu geben finden Sie eine große Auswahl an gemusterten Stoffen. Sie sind in unserem Warenhous verfügbar. Wenn Sie nicht das finden, wonach Sie suchen, bieten wir außerdem das Bedrucken von Stoffen an, so dass Sie alles erhalten können, was Sie gerne haben möchten.

Gemusterte Stoffe

Zobacz inne kolory tej tkaniny

16 September 2019

FestiwalDruku.pl - stoisko F2

Hurtownia tkanin ze Śląska zaprasza do współpracy

Celem działalności, jaką od lat prowadzi nasza hurtownia materiałów tekstylnych i krawieckich, jest obrót materiałami poliestrowymi. Jednak szczególną uwagę przykładamy do zaopatrywania w nie polskich przedsiębiorców. Dlatego zapraszamy do współpracy zarówno wytwórców wózków dziecięcych, jak i mebli ogrodowych, kaletników, producentów rolet i żaluzji, odzieży turystycznej przeciwdeszczowej oraz lokalne hurtownie tekstylne. Zapewniamy szeroki wybór materiałów o różnym przeznaczeniu oraz atrakcyjne ceny.

Tkaniny wysokiej jakości

Tkaniny poliestrowe stanowią obecnie najpopularniejszy gatunek materiałów stosowanych do produkcji tekstyliów użytkowych i technicznych. Dzięki unikalnym cechom i licznym zaletom są nie tylko uniwersalne, ale też trwałe i komfortowe w użytkowaniu. Nasza hurtowania tkanin w Częstochowie specjalizuje się w imporcie i eksporcie poliestrów w różnych wariantach i o rozmaitym przeznaczeniu. Stawiamy na szeroki asortyment produktów przeznaczonych głównie dla odbiorców hurtowych i producentów. Działamy zarówno jako hurtownia materiałów, jak i zajmujemy się wymianą handlową tkanin poliestrowych z firmami na terenie całej Europy. Dzięki temu oferujemy również wyroby, które pochodzą od zagranicznych producentów. Do ich zakupu zachęcamy zarówno krajowych wytwórców, jak i lokalne hurtownie z tkaninami.