ARCAVIA ist exporter und importer von Poliesterstoffen.

  • 31.jpg
  • 32.jpg
  • 33.jpg
  • 34.jpg
  • 35.jpg
  • 36.jpg

Das Anfrageformular (0)

 

Tkaniny są wykorzystywane od tysięcy lat nie tylko do produkcji odzieży, ale również przedmiotów użytkowych, dekoracji, a nawet siedzisk czy pojazdów. Od czasów pierwszych tekstyliów w dziedzinie ich produkcji dokonało się wiele zmian, dzięki którym obecnie – obok materiałów naturalnych takich jak bawełna, wełna, len czy jedwab – są też dostępne bardzo wytrzymałe tkaniny sztuczne i syntetyczne. Są to doskonałe materiały obiciowe, w których sprzedaży specjalizuje się nasza hurtownia.

Materiały tapicerskie z Częstochowy - hurtownia Arcavia

Tkaniny obiciowe cieszą się obecnie dużym powodzeniem ze względu na możliwości wykonania mebli i dekoracji domowych. Dostosowane do stylu wnętrz klienta pozwalają na tworzenie unikalnych aranżacji, dalekich od schematyzmu znanego sprzed kilkudziesięciu lat. Produkowanie kanap, krzeseł i szezlongów w stylach prowansalskim, skandynawskim, glamour czy angielskim wymaga dostępu do materiałów, które z jednej strony podkreślają konkretny styl, a z drugiej są wytrzymałe, odporne na plamienie i łatwe w utrzymaniu.
Hurtownia materiałów tapicerskich Arcavia dostarcza wodoodporne tkaniny tapicerskie w wielu wzorach, kolorach i o szerokim przeznaczeniu. Importujemy i eksportujemy materiały obiciowe na kanapy, krzesła, sofy, wersalki, łóżka, fotele i inne meble wykonywane przez producentów na indywidualne zamówienie lub w zakresie produkcji seryjnej. Dostarczamy tkaniny gładkie i wzorzyste, przeznaczone do druku i wodoodporne, a także odblaskowe, metaliczne oraz ekoskórę. Każdy materiał na obicia wyróżnia się wysoką wytrzymałością, dzięki której doskonale sprawdzi się również przy intensywnej eksploatacji.
W stałej sprzedaży mamy tkaniny obiciowe np. na siedzisko hokera, albo na poduszki do wnętrz, zasłony, wózki, czy meble ogrodowe. Oferujemy również na wyprzedaży tkaniny tapicerskie (flok) pierwszej klasy, sprowadzone z USA. Są one idealne na kanapy, krzesła, sofy, wersalki, łóżka czy fotele.

Materiał obiciowy na krzesła, kanapy i wózki

Nasza hurtownia tkanin tapicerskich jako cel działalności stawia zapewnienie klientom jak największej różnorodności materiałów. Dlatego w większości oferowanych kolekcji znajdziesz różne warianty kolorystyczne, które pozwolą Ci wybrać rozwiązanie najlepsze do konkretnego mebla czy zestawu. Polecana przez nasz wodoodporna tkanina obiciowa Dakota jest dostępna w wielu odmianach szarości, a także w czerni i dwóch innych kolorach. Natomiast kolekcja Eco M wyróżnia się jeszcze bogatszą gamą barwną, zapewniając możliwość wyboru intensywnej czerwieni czy szlachetnego burgunda.  
Tkaniny tapicerskie z Częstochowy to nie tylko wytrzymałe materiały obiciowe na kanapy i krzesła. Kolekcja Dakota może być wykorzystywana do produkcji wózków dziecięcych podobne, jak materiały poliestrowe Lena, delta czy z innych serii. W tej roli sprawdzi się również wodoodporna tkanina obiciowa Sonic, którą oferujemy w bardzo szerokiej gamie barwnej. Dzięki produktom z naszych kolekcji dziecięce wózki mogą być nie tylko wytrzymałe i bezpieczne, ale również atrakcyjne.

Poliestrowe tkaniny obiciowe i ich zalety

Materiały obiciowe, które oferujemy w naszej hurtowni są wykonane ze 100% poliestru. Jest to tkanina syntetyczna, stworzona w laboratorium na wzór włókien naturalnych, które występują w przyrodzie. W efekcie łączy w sobie cechy tych włókien z wysoką wytrzymałością. Wśród innych zalet można wymienić niewielką wagę, odporność na czynniki biologiczne łatwość wysychania, podatność na barwienie i drukowanie, wysoką sprężystość oraz niskie koszty produkcji. Wszystkie te cechy, a także wytrzymałość na rozciąganiem, przedzieranie i ścieranie sprawiają, że jest to niezastąpiony materiał na obicia meblowe. 
Hurtownia materiałów obiciowych Arcavia zaopatruje producentów prywatnych i duże firmy w poliestrowe tkaniny meblowe akredytowane przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi. Oferujemy również materiały dekoracyjne przeznaczone do wyrobu rolet, narzut, żaluzji, markiz, wózków, odzieży roboczej i wielu innych przedmiotów użytkowych. Sprzedajemy tkaniny meblowe najwyższej jakości, a także poliestrową ekoskórę, w wielu kolorach i o fakturze zbliżonej do naturalnej. Hurtownia tapicerska Arcavia zaprasza do współpracy wszystkich producentów, którzy poszukują trwałych, tanich i błyskawicznie realizowanych dostaw materiałów poliestrowych w różnych wariantach wzorniczych i kolorystycznych.

FaLang translation system by Faboba