ARCAVIA ist exporter und importer von Poliesterstoffen.

  • 31.jpg
  • 32.jpg
  • 33.jpg
  • 34.jpg
  • 35.jpg
  • 36.jpg

Das Anfrageformular (0)

Eko Skóra

Skóra naturalna jest cennym materiałem tapicerskim, dekoracyjnym oraz wykorzystywanym w produkcji wielu przedmiotów użytkowych. Jednak sposoby jej pozyskiwania oraz wysokie koszty sprawiają, że stawia też ograniczenia zarówno producentom jak i potencjalnym użytkownikom. Alternatywą dla tego materiału jest równie atrakcyjna wzorniczo i trwała eko skóra tapicerska.

 

Wykonana z poliestru zachowuje wszystkie cechy tego tworzywa, a jednocześnie – dzięki charakterystycznemu wzornictwu – do złudzenia przypomina skórę naturalną. Jest też od niej kilkakrotnie tańsza, co pozwala na jej wykorzystanie w masowej produkcji różnych przedmiotów, w tym również mebli tapicerowanych.  

Zalety eko skóry tapicerskiej

Chociaż ekoskóra ma niewiele wspólnego z naturalnym materiałem cieszy się dużym powodzeniem ze względu na jej liczne zalety. Jest wykonana z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu doskonale znosi nawet intensywne użytkowanie. Z tego powodu świetnie sprawdza się, jako materiał tapicerski oraz na torebki, plecaki, portfele czy paski do spodni. 
Do jej zalety można zaliczyć bardzo wysoką odporność na pękanie, przecinanie czy przetarcie. Eko skóra tapicerska jest też odpowiednio elastyczna, dostępna w szerokim wyborze kolorów i faktur. Jest też łatwa w utrzymaniu, gdyż nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów konserwacyjnych. Materiał można też prać w temperaturze 40 st. C oraz poddawać drukowaniu sublimacyjnemu.  

Eko skóra w hurtowni tkanin

Nasza hurtownia eko skóry w Częstochowie zajmuje się sprzedażą wielu odmian tego materiału tapicerskiego. Przygotowaliśmy kilka kolekcji, które charakteryzują się fakturą zbliżoną do naturalnej i szerokim wyborem kolorów. W asortymencie znajdziecie Państwo zarówno eko skóry lekko jak i intensywnie fakturowane. Wszystkie warianty są wykonane ze 100% poliestru, dzięki czemu zachowują cechy i zalety tego tworzywa.

Jeśli poszukujecie Państwo wysokiej jakości eko skóry, hurtownia z Częstochowy zagwarantuje Wam najlepszym materiał do produkcji mebli tapicerowanych czy torebek i innych wyrobów kaletniczych. W sprzedaży mamy imitacje skóry w kolorach beżowym i brązowym, ale także granatowe i szare. Różnorodność asortymentu możecie państwo jeszcze zwiększyć zlecając nam usługę druku transferowego. W efekcie otrzymanie skórę ekologiczną wzorzystą lub z pojedynczym motywem.  

Eko skóra tapicerska i nie tylko

Eko skóra poliestrowa jest materiałem o szczególnych właściwościach. Wyglądem przypomina skórę naturalną, ale jest od niej jeszcze bardziej wytrzymała i przede wszystkim niezwykle łatwa do utrzymania w czystości. Dlatego sprawdzi się w produkcji nie tylko mebli tapicerowanych, ale również innych intensywnie eksploatowanych przedmiotów użytkowych. Możliwość wykonania nadruku sublimacyjnego sprawia, że jest też doskonałym materiałem na niektóre elementy ubioru, czapek, plecaków itp.


Hurtownia eko skóry w Częstochowie zaprasza do współpracy producentów mebli, wyrobów kaletniczych, obuwia, odzieży, galanterii, tapicerki samochodowej i wielu innych wyrobów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny materiałów oraz szybkie dostawy do Klienta, także dużych ilości zamówionych eko skór.

FaLang translation system by Faboba