ARCAVIA ist exporter und importer von Poliesterstoffen.

  • 31.jpg
  • 32.jpg
  • 33.jpg
  • 34.jpg
  • 35.jpg
  • 36.jpg

Das Anfrageformular (0)

Zum Drucken

Tkaniny do druku Arcavia dają nieskończone możliwości wykorzystywania jako materiał na reklamy lub produkty, na których eksponują rozmaite wzory, firmowy wizerunek czy komunikaty. Oferujemy szeroki wybór tkanin do druku wieloma metodami, np. sublimacji, UV czy latex.
Tu znajdziesz taką tkaninę do druku, jakiej szukasz.

  

 

 

Druk sublimacyjny

Ta metoda może być wykorzystywana do nanoszenia wzorów na białym poliestrze. Druk sublimacyjny jest też nazywany pośrednim lub transferowym. Wzór nie trafia na materiał bezpośrednio z drukarki, lecz jest transferowany z nośnika. Jest nim specjalny papier transferowy, na którym wykonuje się nadruk.

Następnie nośnik umieszcza się na materiale i całość trafia do prasy. Pod wpływem wysokiej temperatury, farba przechodzi ze stanu stałego w gazowy (sublimacja) i wnika w strukturę tkaniny.

Druk UV

Drukowanie tą metodą jest możliwe na rozmaitych materiałach, w tym także na tkaninach. Do wykonania wzorów wykorzystuje się specjalne farby światłoutwardzalne, które twardnieją pod wpływem promieni UV. Wzory wykonane tą techniką są nasycone i bogate w szczegóły.

Druk Eco-solvent

Druk Eco-solvent jest rodzajem druku transferowego, wykonywanego za pomocą specjalnych pigmentowych atramentów na bazie rozpuszczalników organicznych. Polega na wgrzewaniu folii z nadrukiem, nałożonej na odzież za pomocą specjalistycznych pras termotransferowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FaLang translation system by Faboba