ARCAVIA is an export - import company of polyester fabrics.

read more Fabrics offered

  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 23.jpg
  • 24.jpg
  • 25.jpg
  • 26.jpg
  • 27.jpg

Durable and reliable fabrics for everyday use.

ARCAVIA is an export - import company of polyester fabrics. Our mission is to supply on site strictly controlled, high quality fabrics to the European Market. We enable our clients to produce durable and reliable consumer goods.

About Us

Tkaniny nieprzemakalne w wielu wzorach

Nasza hurtownia z materiałami specjalizuje się z poliestrze. W asortymencie mamy tkaniny nieprzemakalne, które doskonale sprawdzają się, jako materiał na odzież przeciwdeszczową, parasole, pokrycia namiotów czy plandeki. Oferowane produkty są też niezastąpione przy obszywaniu wózków dziecięcych, zapewniając trwałe i odporne na wodę pokrycie. Proponowane tkaniny są nie tylko wytrzymałe, ale też dostępne w szerokim wyborze kolorów. Pozwala to producentom na urozmaicanie asortymentu produktów, wykonywanych z udziałem naszych tkanin.

Hurtownia tekstyliów do dekoracji okien i wnętrz

Hurtownia materiałów i tkanin poliestrowych zaprasza też do współpracy producentów rolet i żaluzji tekstylnych. Importujemy i eksportujemy materiały, które doskonale sprawdzą się w roli przesłon okiennych. Są odporne na utratę koloru pod wpływem działania promieni UV, a jednocześnie wygodne do prania i szybkoschnące. W asortymencie mamy zarówno tkaniny gładkie, jak i drukowane w rozmaitych kolorach. Producentom elementów dekoracji wnętrz i okien polecamy też kolekcję materiałów przeznaczonych do druku. Asortyment, jaki oferuje hurtownia tekstylna oferuje produkty o różnej gramaturze i cechach takich jak oddychanie, wodoodporność, niepalność czy struktura tkaniny. Dzięki tej różnorodności możecie Państwo dobrać materiał do druku odpowiedni do potrzeb Waszych produktów.

Get inspired with a wide selection of fabrics and colors

To give the products a unique look, you can find a wide range of patterned fabrics in our offer. They are available in our warehouse. If you don’t find what you are looking for, we also offer printing on fabrics, so you can get everything you want.

Patterned fabrics

Zobacz inne kolory tej tkaniny

16 September 2019

FestiwalDruku.pl - stoisko F2

Hurtownia tkanin ze Śląska zaprasza do współpracy

Celem działalności, jaką od lat prowadzi nasza hurtownia materiałów tekstylnych i krawieckich, jest obrót materiałami poliestrowymi. Jednak szczególną uwagę przykładamy do zaopatrywania w nie polskich przedsiębiorców. Dlatego zapraszamy do współpracy zarówno wytwórców wózków dziecięcych, jak i mebli ogrodowych, kaletników, producentów rolet i żaluzji, odzieży turystycznej przeciwdeszczowej oraz lokalne hurtownie tekstylne. Zapewniamy szeroki wybór materiałów o różnym przeznaczeniu oraz atrakcyjne ceny.

Tkaniny wysokiej jakości

Tkaniny poliestrowe stanowią obecnie najpopularniejszy gatunek materiałów stosowanych do produkcji tekstyliów użytkowych i technicznych. Dzięki unikalnym cechom i licznym zaletom są nie tylko uniwersalne, ale też trwałe i komfortowe w użytkowaniu. Nasza hurtowania tkanin w Częstochowie specjalizuje się w imporcie i eksporcie poliestrów w różnych wariantach i o rozmaitym przeznaczeniu. Stawiamy na szeroki asortyment produktów przeznaczonych głównie dla odbiorców hurtowych i producentów. Działamy zarówno jako hurtownia materiałów, jak i zajmujemy się wymianą handlową tkanin poliestrowych z firmami na terenie całej Europy. Dzięki temu oferujemy również wyroby, które pochodzą od zagranicznych producentów. Do ich zakupu zachęcamy zarówno krajowych wytwórców, jak i lokalne hurtownie z tkaninami.