Tkaniny obiciowe

  • 31.jpg
  • 32.jpg
  • 33.jpg
  • 34.jpg
  • 35.jpg
  • 36.jpg

Formularz zapytania (0)

Tkaniny obiciowe

Tkaniny które można śmiało wykorzystać na obicia to: poliestrowa eko skóra której faktura imituje prawdziwą skórę, Lenę oraz Dantę które oddają wygląd lnu, Deltę przypominającą jeans, Osakę która prezentuje ciekawy melanż, Serenę której prawa strona jest matowa, a lewa strona przypomina delikatny, aksamitny materiał oraz dakota - o barankowym, szorstkim wykończeniu.  

Poliestrowe tkaniny obiciowe - ich zalety i możliwości 

Materiały obiciowe, które oferujemy w naszej hurtowni są wykonane ze 100% poliestru. Są to tkaniny syntetyczne, stworzone na wzór włókien naturalnych. W efekcie łączą w sobie cechy tych włókien z wysoką wytrzymałością. Wśród innych zalet można wymienić odporność na czynniki biologiczne, łatwość w czyszczeniu, możliwość druku oraz plastyczność. Wszystkie te cechy, a także wytrzymałość na ścieranie sprawiają, że jest to ekonomiczny oraz trwały materiał na obicia.

Duże możliwości daje również druk na tkaninie. Na każdej białej tkaninie z naszej kolekcji można wykonać druk, dlatego z nami zrealizujesz wszelkie pomysły! 
Nasze tkaniny świetnie sprawdzały się na meblach reklamowych - kanapach, pufach, krzesłach, leżakach, poduszkach, pufach XXL. 

FaLang translation system by Faboba

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji lub nie wiesz jaką tkaninę wybrać? Zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści służą swoim wieloletnim doświadczeniem i z chęcią udzielą wskazówek w doborze odpowiedniej tkaniny. Jesteśmy elastyczni zarówno w zakresie warunków współpracy, sposobu rozliczeń jak i płatności. Cenimy sobie długotrwałą współpracę z korzyścią dla naszego klienta.

Kontakt