Nadruki na tkaninach i tekstyliach to nieodłączny element produkcji odzieży, dekoracji wnętrz czy zasłon.

Zapoznaj się z najnowszymi kolorami tkanin wodoodpornych!

Ogród jest idealnym miejscem relaksu. Odpowiednio zadbany i wyposażony jest dla nas enklawą, w której lubimy spędzać wolny czas oraz z chęcią gościmy rodzinę i przyjaciół. Leżaki, krzesła ogrodowe, parasole  z pewnością zagwarantują należyty wypoczynek, a ubrane w nasze tkaniny na meble ogrodowe – będą trwałe oraz odporne na plamienie. Czas spędzany na tarasie lub w ogrodzie jest dużo przyjemniejszy, jeśli poświęcimy mu trochę uwagi i stylowo go zaaranżujemy.

Materiały, tkaniny, dzianiny – to pojęcia, które wszyscy znamy, ponieważ to właśnie z nich wyprodukowano wiele rzeczy, które nas otaczają. Na przykład ubrania, tekstylia dekoracyjne, użytkowe, leżak na plażę czy podręczną torbę na zakupy. Co wiemy o tkaninach, jak powstają i jak wykorzystuje się ich właściwości?

Materiały tekstylne są niezastąpione w wielu dziedzinach, począwszy od zapewnienia komfortu termicznego, przez ochronę przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, po zastosowania techniczne i dekoracyjne. Z materiałów poliestrowych, które oferujemy w naszej hurtowni w Częstochowie, można wykonać niemal wszystko. Na rozmaitość asortymentu, jaki z ich powstaje wpływa też drukowanie na tkaninach, które wykonujemy usługowo na zlecenie naszych Klientów.

materiał na maseczki

Z uwagi na liczne zapytania o dostępność materiałów, które mogą być użyte do szycia maseczek ochronnych, pragniemy poinformować, że w naszej ofercie znajdą Państwo tkaniny poliestrowe o różnych splotach i gramaturze. W zależności od konstrukcji maseczki lub innych elementów odzieży ochronnej (np. fartuchów, kombinezonów i ochraniaczy) - producenci mogą indywidualnie zdecydować o doborze odpowiedniego materiału, posiadającego optymalne parametry. Poniżej przedstawiamy nasze rekomendacje oraz wyjaśniamy sposób zamawiania tkanin.