Baner reklamowy to popularna forma reklamy outdoorowej. Wbrew pozorom również w czasach, gdy większość firm woli inwestować w marketing internetowy, dobry baner wciąż jest świetnym i skutecznym narzędziem promocyjnym.


Trudno wyobrazić sobie prowadzenie działalności bez jakiejkolwiek formy reklamy. Dobrze stworzona reklama może nie tylko przedstawić nasze usługi czy produkty w atrakcyjnym świetle, ale pomóc pozyskać konkretne grono odbiorców.

Drukowanie na tkaninach pozwala zmienić monotonną płaszczyznę w materiał, który mieni się kolorami, zachwyca motywem lub też niesie określony przekaz.

Nadruki na tkaninach i tekstyliach to nieodłączny element produkcji odzieży, dekoracji wnętrz czy zasłon.

Zapoznaj się z najnowszymi kolorami tkanin wodoodpornych!

Ogród jest idealnym miejscem relaksu. Odpowiednio zadbany i wyposażony jest dla nas enklawą, w której lubimy spędzać wolny czas oraz z chęcią gościmy rodzinę i przyjaciół. Leżaki, krzesła ogrodowe, parasole  z pewnością zagwarantują należyty wypoczynek, a ubrane w nasze tkaniny na meble ogrodowe – będą trwałe oraz odporne na plamienie. Czas spędzany na tarasie lub w ogrodzie jest dużo przyjemniejszy, jeśli poświęcimy mu trochę uwagi i stylowo go zaaranżujemy.